צרו קשר

ראש החוג: ד"ר אורלי לואיס
דוא"ל: orly.lewis@mail.huji.ac.il

רכזת החוג: גב' נעם אברהם
חדר 4302. שעות פעילות:
בימי א' 11:30 – 14:30 
ימים ב'-ה' בשעות 10:00 – 13:00  
טלפון: 02-5883597 
פקס: 02-5881548
דוא"ל: noamav@savion.huji.ac.il

על אודות

דבר ראש התוכנית

אני שמחה להציג בפניכם את התוכנית הרב תחומית.

התוכנית ייחודית בחופש הבחירה שהיא מעניקה בבניית תוכנית הלימודים. אצלנו ניתן לשלב בין תחומי עניין שונים במגוון אופנים, שילוב שפותח מרחב לסקרנות, הרחבת אופקים, התנסות והנאה. במקום לצמצם את תחומי הלימוד והעיסוק במהלך התואר, התוכנית מאפשרת רכישת ידע רב בתחומים שונים, תוך התמקצעות בשני תחומים נבחרים.

השילוב של ידע כללי עם התבוננות מגוונת יכול לסייע לכם בקורסים בחוג הנוסף שלכם, בשלבים אקדמיים מתקדמים יותר ובעולם התעסוקה מחוץ לאקדמיה. בעולם האקדמי ומחוצה לו ישנו רצון הולך וגובר לחוקרים.ות ועובדים.ות בעלי.ות ראייה רב תחומית ומיומנויות מגוונות התורמות למחקר ופיתוח ולעשייה במגזרי עבודה שונים.

למידה רב תחומית היא בעלת יתרונות מעשיים, אינטלקטואליים ואקדמיים. באמצעותה תרכשו מיומנויות מסוגים שונים ותיחשפו לשיטות חשיבה, למידה ומחקר שונות. היא מפתחת את הגמישות המחשבתית ומסייעת לגבש מבט ותפיסה עשירים יותר בעת העיסוק בתחום ממוקד. משבר הקורונה הדגים את חשיבותה של ראייה רחבה ורב תחומית, ראייה המתייחסת להיבטים רפואיים, כלכליים, חברתיים, תרבותיים ובין תרבותיים.

אני מזמינה אתכם להתייעץ בכל עת עם מזכירת החוג ועימי לגבי תוכנית הלימודים שלכם והשילוב המתאים ביותר בשבילכם. דלתות התוכנית פתוחות באופן מקוון לכל בקשה או שאלה.

אני מאחלת לכם הצלחה רבה בלימודים ובעיסוקים השונים הממלאים את יומכם.

  • tmvnh_ltr_-_vrly_lvys.jpg